Napisz do nas!

Masz pytania?
Zostaw namiar na siebie, a my zajmiemy się resztą!

Co się wydarzy po wypełnieniu formularza?
Skontaktuje się z Tobą przedstawiciel naszego zespołu, który zaproponuje Ci spotkanie mające na celu lepsze zrozumienie Twoich potrzeb.
Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Masz prawo do usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na rodo@gamfi.pl.
Dziękujemy za Twoją wiadomość! Postaramy się czym prędzej Ci odpowiedzieć.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Najczęstsze pytania naszych Klientów.

Czym jest teambooster?
Jako firma SaaS, rewolucjonizujemy podejście do osiągania celów organizacji, wykorzystując innowacyjne metody budowania motywacji.
Jaką wartość biznesową teambooster dostarcza swoim Klientom?
Nasze rozwiązanie generuje poziom zaangażowania i motywacji pracowników przyczyniając się do budowania kultury ciągłego doskonalenia.
Co nas wyróżnia?
Rozwijamy interaktywne rozwiązanie służące nie tylko prezentacji celów, ale także wykorzystujące mechanizmy inspirowane światem gier motywujące do ich realizacji.
Jak w zespole teambooster rozwijamy skrót KPI?
Według naszej interpretacji KPI to skrót do stwierdzeń: Keep People Informed, Keep People Involved, Keep People Interested, Keep People Inspired.